AKTUALITY


Knihovna bude o jarních prázdninách 29.2. UZAVŘENA!!!

Děkuji za pochopení, JitkaPřejeme Vám krásné a poklidné prožití svátků vánočních
 a do Nového roku 2024 hlavně hodně zdraví :-)

Jitka a Gábina :-)Odměnu a diplom za splněnou stezku si můžete vyzvednout v knihovně do 12.10.2023


POZOR ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY OD 5.ŘÍJNA!!!

Od 5.10.2023 se změní otevírací doba. Bude otevřeno každý čtvrtek od 16:30 - 18:30.

Od září se budete setkávat s novou knihovnicí Gabrielou Sedláčkovou. 

Těšíme se na Vaši návštěvu vždy s úsměvem a dobrou náladou :-)

Vaše knihovnice Jitka a Gábina
V sobotu 13.5. proběhla na malém sále OÚ naše další akce, tentokrát na téma Malování na textil. Na akci nakonec dorazilo 10 dětí a 17 dospělých. Přinesli si sebou různě barevná trička
a k dispozici byly bavlněné tašky, připravené k malování. Nejdříve vyráběly děti za pomocí rodičů, poté dorazili dospělí, kteří se pustili také s vervou do díla....

V pátek 31.3. proběhla v naší knihovně Noc s Andersenem. Sešlo se celkem 17 dětí, z toho 16 dětí strávilo noc na malém sále OÚ.

Noc s Andersenem proběhne v pátek 31.3.2023 od 16:30 hodin a končit bude v sobotu 1.4. mezi 8:00 - 9:00hodinou. Pro děti bude nachystaný program (čtení, úkoly, pohybové aktivity, vyrábění). Jídlo a pití bude pro děti připraveno.

Keramické odpoledne bude s vánoční tématikou. Děti s rodiči si mohou vyrobit krásného vánočního kapříka. Pro dospělé je téma tvoření trochu širší. Mohou si vyrobit adventní věnec na dveře nebo adventní svícen na stůl buď kulatý nebo rovný. Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

k MDD) a slíbili si, že se za rok sejdeme s panem Andersenem znovu a třeba v knihovně
i přespíme.

Tento týden se objevila na autobusové zastávce Maršovice Dolní ves naše 1. knihobudka. Doufám, že bude fungovat pro radost nám všem. Fotky ve Fotogalerii.

V sobotu 19.3. proběhlo po delší době na malém sále OÚ od 13:30 do 16:30 keramické tvoření pro děti a pro dospělé. Po zkušenostech jsme opět oslovily Petru Hoffmannovou ze studia ArtTeta Liberec (www.artteta.cz). Děti měly možnost vyrábět sluníčko, ptáčka nebo motýla. S výrobky menším dětem pomáhaly maminky.

Obecní úřad Maršovice pro Vás a Vaše děti připravil detektivní stezku o délce cca 2km. Během ní musíte splnit 10 úkolů, ze kterých Vám vyjde tajný číselný kód. Začátek stezky je u naší MŠ, kde naleznete instrukce, mapu, tužku a lístek, kam budete zapisovat tajný číselný kód.

© 2019 Knihovna Maršovice. Maršovice 52, Jablonec nad Nisou 8,468 01
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!