FOTOGALERIE

Malování na textil 13.5.2023Noc s Andersenem 2023


Vánoční keramika 2022


Noc s Andersenem 1.4.2022


Knihobudka


Jarní keramické tvoření 19.03.2022


Andělské keramické tvoření 16.11.2019

V sobotu 16.11. proběhlo další keramické tvoření. Tentokrát bylo téma vánoční. Zájemci si mohli vyrobit anděla jen tak pro radost  nebo jako dárek pro své nejbližší. Celé tvoření vedla zkušená lektorka
a majitelka studia ArtTeta Liberec Petra Hoffmannová - https://www.artteta.eu
Pro všechny bylo přichystané malé občerstvení.

Celé to vypuklo ve 14:00 hodin, kdy dorazily rodiče se svými dětmi. Děti si vyráběly malé andílky,
se kterými jim pomáhaly maminky.  Děti si vyrobily celkem 14 malých rozkošných andílků. Po nich nastoupili dospělí, na které čekala výroba velkých andělů. Nakonec vzniklo celkem 21 krásných velkých andělů. 

Jsme moc rády, že se všem tvoření líbilo, nejen tím, že jsme si mohli vyrobit něco krásného, ale hlavně, že jsme se sešli v tak hojném počtu v dnešní uspěchané době. Tak teď jen počkat na výsledek našeho snažení, které Petra odvezla, aby ho vypálila.

Děkujeme všem, kteří nám pomohli to celé připravit a poté i uklidit. Děkujeme i holkám, které něco upekly a přinesly. 

Těšíme se na příště!

Jitka a Stáňa


                                                                                

Naše knihovna a výzdoba dětí z naší MŠ

Předškoláci z naší Mateřské školy Maršovice nám namalovaly své oblíbené hrdiny. Jsem moc ráda, že se obrázky povedly, a že se všem návštěvníkům moc líbí.


Hody, hody, doprovody...18.4.2019

Ve čtvrtek 18.4.2019 od 16:00 hodin do 18:00 hodin proběhlo v knihovně malé velikonoční tvoření. Bohužel v sobotu muselo být tvoření zrušeno, protože se omluvilo hodně dětí kvůli nemoci. Jsem tak nakonec moc ráda, že jsme se ve čtvrtek sešli v tak hojném počtu, a že naše malá knihovna praskala ve švech. Moc děkujeme všem kteří dorazili a jsme moc rády, že se to všem moc líbilo. Těšíme se na příště!


Jarní keramické tvoření 2.3.2019

V sobotu proběhl keramický kurz nejen pro děti a jejich rodiče, ale i pro dospělé.
Kurz vedla Petra Hoffmannová ze studia ArtTety Liberec: www.artteta.cz

V první hodině si děti vyrobily z hlíny slepičky nebo vajíčka, které si vybarvily. Po dětech nastoupily maminky, které si vyrobily nádherné vázy. Všechny výrobky si Petra odvezla a vypálí je v peci. Hotové výrobky budou k vyzvednutí v knihovně. 

Pro všechny bylo přichystané i malé občerstvení. Jsem moc ráda, že se celá akce povedla, a že se to všem moc líbilo. Těšíme se na další setkání :-) 


Vánoční tvoření 13.12.2018

Ve čtvrtek proběhlo vánoční tvoření pro děti a rodiče. Přichystaly jsme pro ně různé věci na tvoření - vystřihovánky, vánoční omalovánky, práce s papírem, vánoční razítka, vánoční ozdoby z modelovací hmoty, vločky a stromečky z korálků, miminka ze skořápek, zimní lucerničky, andílky ze dřeva. Moc děkujeme Ladě Balatkové (korálkové tvoření) a Petře Čánské (vyrobila pro nás vánoční razítka)
za pomoc, a také děkujeme ostatním maminkám, že donesly něco dobrého na ochutnání. Jsme moc rády, že se tvoření všem líbilo a těšíme se na další setkání :-) 


Podzimní tvoření 25.10.2018

První akce za námi, tak dáváme pár fotek z našeho podzimního tvoření. Moc děkujeme maminkám, 
že dorazily se svými dětmi a strávily s námi příjemné odpoledne. Jsme rády, že se všem odpoledne líbilo a moc se těšíme na další setkání.

© 2019 Knihovna Maršovice. Maršovice 52, Jablonec nad Nisou 8,468 01
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!