AKTUALITY


Dne 11.12.2018 proběhlo v Krajské knihovně v Liberci slavnostní vyhlášení knihovny Libereckého kraje. Naše knihovna byla v nominaci mezi třemi nejlepšími za jablonecký region. Jsme moc rády, za tento náš malý úspěch. Velkou pochvalu jsme dostaly také za naše webové stránky.

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé...
Rok se s rokem sešel a Vánoce pomalu klepou na dveře. Přijďte nasát klidnou vánoční atmosféru
s rodinou a přáteli.

Ve čtvrtek 15.11. dopoledne nás navštívily děti z naší Mateřské školy s paní ředitelkou Štrynclovou a paní učitelkou Novákovou. Pro děti jsme si připravily program v naší knihovně, kde děti poznávaly dětské hrdiny. Popovídaly jsme si o tajemstvích, které knihy skrývají a o tom, jak taková knihovna funguje. Nakonec si děti vyrobily krásné záložky do...

Tak a je to tady. První podzimní akce v naší knihovně. Srdečně Vás zveme na malé podzimní tvoření, které proběhne v naší knihovně ve čtvrtek 25.října 2018 od 16:00 hodin. Sebou si vezměte hlavně dobrou náladu a chuť něco si vyrobit.
Malé občerstvení bude zajištěno.

Dlouhé podzimní večery jsou tady. Navštivte naši knihovnu a vyberte si knížku, se kterou se Vám podzimní večery stanou příjemnější. Nové knihy z Regionálního fondu Městské knihovny Jablonec nad Nisou jsou Vám k dispozici u nás v knihovně.

Od září 2018 jsme pro Vás v knihovně v novém složení, s novými webovými stránkami a novým facebookovým profilem. Máme nové nápady, jak přilákat nové čtenáře a stávajícím více zpříjemnit návštěvu v naší knihovně.